اخبار پیشنهادی


دوشنبه 96/05/30 | ساعت: 06:49 | کد خبر: 6383 | بازدید: 454917 | سرویس: اخبار داخلی | ©
پست الکترونیک
چاپ

مراسم تودیع و معارفه روسای سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با حضور معاون اول رییس جمهور صبح امروز برگزار شد.

به گزارش میراث ما به نقل از ایسنا، «علی‌اصغر مونسان» که هفته گذشته با حکم رییس جمهور به ریاست این سازمان منصوب شد، قرار بود مراسم معارفه‌اش روز شنبه برگزار شود که تا امروز دوشنبه به تعویق افتاد.

در مراسم امروز (۳۰ مرداد) که قرار است زهرا احمدی پور پس از ٩ ماه ریاست در این سازمان تودیع شود، علاوه‌بر اسحاق جهانگیری، همچنین دبیر شورای عالی مناطق آزاد و اقتصادی کشور و جمعی از مدیران سازمان منطقه آزاد کیش نیز حضور داشتند.

مصطفی کواکبیان، نماینده مجلس، پیروز حناچی، معاون وزیر راه و شهرسازی، مهرعلیزاده، رییس کمیسیون گردشگری اتاق بازرگانی تهران، ابوالفضل رضوی، معاون توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری، قشقاوی، معاون وزارت خارجه و کاظم جلالی، نماینده مجلس از جمله حاضران بودند.

این مراسم با حضور مدیران استانی و معاونان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و مدیران پژوهشگاه این سازمان و جمعی از روسای تشکل‌های خصوصی گردشگری در سالن همایش‌های این سازمان برگزار شد.

در ادامه این مراسم، تابلویی به رسم یادگار از سوی اسحاق جهانگیری به زهرا احمدی‌ پور به پاس ٩ ماه ریاست اهدا شد و سپس حکم ریاست این سازمان به علی‌اصغر مونسان اعطا شد.


----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1