اخبار پیشنهادی


یکشنبه 95/06/21 | ساعت: 03:05 | کد خبر: 6241 | بازدید: 451389 | سرویس: میراث فرهنگی | ©
پست الکترونیک
چاپ

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری که به هلند سفرکرده است ، با خانم بوسمیکر وزیر آموزش، فرهنگ و علوم هلند در شهر لاهه ملاقات کرد.

به گزارش میراث ما به نقل از خبرگزاری مهر، در این ملاقات که بهمن نامورمطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری و علیرضا جهانگیری سفیر کشورمان در لاهه نیز حضور داشتند مسایل مختلف مربوط به روابط فرهنگی دو کشور مورد بحث و تبادل نظر طرفین قرار گرفت.

معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در این دیدار ضمن بیان گوشه‌هایی از ظرفیت‌های متنوع موجود در کشورمان در زمینه میراث فرهنگی، موزه داری، صنایع دستی و گردشگری، اعلام آمادگی کرد که در تمام این عرصه‌ها همکاری‌های بیشتری میان دو کشور صورت گیرد.

وزیر آموزش، فرهنگ و علوم هلند نیز در این دیدار ضمن استقبال از ایده یاد شده و بیان برخی ظرفیت‌های موجود در هلند، پیشنهاد داد که سفرای دو کشور و مدیران بخشهای مختلف از سوی طرفین زمینه انجام این همکاری‌ها را فراهم آورند.

مسعود سلطانی‌فر و هیأت همراه همچنین به منظور آشنایی با ظرفیتها، توانمندیها و تجارب هلند در عرصه های مختلف فرهنگی، در جریان این سفر از یک مرکز تحقیقات نساجی که در زمینه لباس اقوام مختلف از جمله اقوام ایرانی در طول تاریخ فعالیت می کند، بازدید کردند.

همچنین مرکز تجاری وفرهنگی ایران و هلند (INTCC) که توسط بخش خصوصی تاسیس شده است با حضور معاون رییس جمهور و رییس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری افتتاح خواهد شد.


----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1