اخبار پیشنهادی


یکشنبه 95/12/08 | ساعت: 01:12 | کد خبر: 6326 | بازدید: 454331 | سرویس: میراث فرهنگی | ©
پست الکترونیک
چاپ

معاون میراث فرهنگی کشور گفت: به منظور ارتقای سطح علمی و تبادل دانش میراث فرهنگی با جامعه دانشگاهی، در معاونت میراث فرهنگی کشور دفتر ویژه جامعه دانشگاهیان ایجاد می شود.

به گزارش میراث ما به نقل از ایرنا،محمد حسن طالبیان اظهار کرد: به زودی قرار است دفتر ارتباط با دانشگاه های کشور به منظور ارتباط مناسبتر با پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری و دانشگاه های کشور فراهم شود. 

وی افزود: مکان این دفتر از هفته آینده آماده می شود و دانشگاه ها نیز می توانند نماینده خود را به این دفتر معرفی کنند.
به گفته طالبیان، معاونت میراث فرهنگی کشور با همکاری پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری، تمام تلاش خود را خواهند کرد تا هر چه سریعتر این دفتر با اهداف مشخصی که دارد شکل منسجمی بگیرد تا از این طریق نه تنها سطح علمی و ارتباط میان میراث فرهنگی و جامعه دانشگاهی افزایش پیدا کند که دانشجویان نیز بتوانند پایان نامه های خود را با کمک معاونت میراث فرهنگی و دانشگاه هدایت کنند.

وی افزود: مقالاتی که از سوی پژوهشگران و دانشجویان به این دفتر ارایه می شود می تواند تبدیل به سندهایی در سطح ملی و فراملی شود.

وی تاکید کرد: از آنجایی که بسیاری از پژوهشگران خارجی بسیار علاقمند به حضور در همایش های علمی هستند و یکی از وظایف دفتر ارتباط با دانشگاه ها این است که سازمان و دانشگاه ها بیش از پیش با هیات های جهانی آشنا شده و با تبادل تجربیات جهانی گام های علمی بلندی در این زمینه بردارند.----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1