اخبار پیشنهادی


دوشنبه 94/03/18 | ساعت: 10:06 | کد خبر: 5909 | بازدید: 451981 | سرویس: صنایع دستی | ©
پست الکترونیک
چاپ

دبیر اجرایی بیست و پنجمین دوره ملی و چهارمین دوره نمایشگاه ملی صنایع دستی تهران گفت : تغییر سیاست سازمان میراث فرهنگی و خودداری از در اختیار گذاشتن رایگان غرفه های نمایشگاه صنایع دستی تهران به نهادها و ارگان های دولتی، سبب حضور جدی اصناف در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی شد.

به گزارش میراث ما به نقل از ایرنا، پویا محمودیان روز دوشنبه در آستانه روز جهانی صنایع دستی (20 خرداد) در جمع خبرنگاران اظهار کرد: چهارمین دوره بین المللی و بیست و پنجمین دوره ملی نمایشگاه صنایع دستی از 20 خرداد به مدت 6 روز از ساعت 15 تا 21 در سالن های 8، 9 و 27 محل دایمی نمایشگاه های بین المللی تهران برپا می شود.

وی افزود: ثبت نام شرکت در نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تهران از طریق الکترونیک انجام شد و 900 نفر ثبت نام کردند؛ در این نمایشگاه کشورهایی از جمله لبنان، هند، کویت، افعانستان، الجزایر و ترکیه و انجمن های دوستی ایران و صربستان، سیرالئون و تاجیکستان حضور خواهند یافت.

وی با بیان اینکه 305 غرفه در سالن های 8 و 9 به صورت رایگان در اختیار هنرمندان صنایع دستی قرار می گیرد، ادامه داد: امسال برای نخستین بار بابت در اختیار گذاشتن 90 غرفه در سالن 27 به ارگان های دولتی، اصناف و تجار هزینه دریافت می شود.

دبیر اجرایی نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تهران گفت: در حاشیه این نمایشگاه که چهارمین دوره بین المللی و بیست و پنجمین دوره ملی آن خواهد بود، کلینیک مشاوره درباره مباحثی از جمله بازاریابی، بازارداری و صادرات نیز دایر می شود و به اطلاع رسانی خواهد پرداخت.

محمودیان افزود: علاوه بر جنبه فرهنگی، به جنبه تجاری نمایشگاه بین المللی صنایع دستی تهران نیز توجه ویژه ای شده است و امیدواریم این سیاست سبب بهبود وضعیت صادرات و درآمدزایی حوزه صنایع دستی شود.


----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1