اخبار پیشنهادی


چهارشنبه 94/07/29 | ساعت: 12:48 | کد خبر: 6011 | بازدید: 451879 | سرویس: صنایع دستی | ©
پست الکترونیک
چاپ

پس از 10 سال و همزمان با روز ملی صادرات یکی از فعالان صنایع دستی کشور، به عنوان صادرکننده نمونه در روز ملی صادرات معرفی و تجلیل شد.

به گزارش میراث ما به نقل از ایرنا، در این مراسم که در سالن اجلاس سران و با حضور مقامات رسمی کشور و فعالان عرصه صادرات و اقتصاد کشور برگزار شد، عادل بشیری جلال صادرکننده سفال و سرامیک به عنوان یکی از صادرکنندگان برتر مورد تجلیل قرار گرفت.

حضور صنایع دستی در این رویداد ملی در پی مذاکرات و پیگیری های اداره کل صادرات معاونت صنایع دستی با سازمان توسعه تجارت رخ داد و با همکاری مدیران و کارشناسان سازمان توسعه تجارت ایران این مهم تحقق پیدا کرد.

بشیری بیش از دو دهه است که در زمینه صادرات صنایع دستی به کشورهای اروپایی، خاورمیانه و شرق دور فعالیت دارد و پیش از این هم در چندین دوره به عنوان صادرکننده برتر استان همدان از وی تقدیر به عمل آمده است.

پس از 10 سال این نخستین بار بود که یکی از فعالان صنایع دستی در بین صادرکنندگان برتر کشور در مراسم روز ملی صادرات انتخاب و به عنوان صادرکننده برتر معرفی شده است.

عادل بشیری جلال، مدیرعامل شرکت بازرگانی سفال تاج، است که این مجموعه از سوی سازمان توسعه تجارت ایران به دلیل تلاش در جهت ارتقاء کیفیت تولیدات و رضایت مشتری، تکیه و توجه به توان صنعتگران داخلی در لاله جین و نیز استفاده اصولی از تکنولوژی های جدید و با کیفیت زمینه های لازم برای افزایش میزان صادرات صنایع دسی اصیل ایران به دیگر کشورها را فراهم آورد، معرفی شد.


----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1