اخبار پیشنهادی


یکشنبه 94/11/04 | ساعت: 12:32 | کد خبر: 6086 | بازدید: 451674 | سرویس: صنایع دستی | ©
پست الکترونیک
چاپ

معاون تشکل های اتاق بازرگانی ایران گفت: فدراسیون تولید و صادرات صنایع دستی در کشور تشکیل می شود که بهبود فضای کسب و کار و رفع موانع تولید و صادرات از مهم ترین فعالیت های این فدراسیون خواهد بود.

به گزارش میراث ما به نقل از ایرنا، هومن حاجی پور ظهر امروز (شنبه) در همایشی در سالن اجلاس اتاق بازرگانی ایران افزود: کشور ما با صادرات تکنولوژی محور مثل خودرو در نهایت می تواند در بازارهای ضعیف کشورهای همسایه حاضر باشد در حالی که با سرمایه گذاری در حوزه صنایع دستی به راحتی می توانیم به بازارهای اروپایی امریکایی متصل شویم. 

وی اظهارکرد: تحقق اقتصاد مقاومتی، اشتغالزایی، اقتصاد بدون نفت و صدور فرهنگ و هنر اصیل ایرانی ـ اسلامی چهار محور مهم صادرات صنایع دستی کشور است. 

حاجی پور ادامه داد: یکی از ماموریت های قانونی و اصلی اتاق بازرگانی ایران به عنوان نماینده بخش خصوصی تجارت کشور، حمایت از صادرکنندگان استانی سازماندهی تولیدکنندگان است که برای آن تلاش می کنیم. 

وی در پایان تاکید کرد: شورای عالی صادرات حمایت از صنایع دستی را باید در اولویت قرار دهد و دستگاه هایی که برای این مهم می توانند تسهیلات بیشتری قائل شوند تمام امکانات خود را برای این منظور بسیج کند.


----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1