اخبار پیشنهادی


شنبه 95/03/08 | ساعت: 12:18 | کد خبر: 6168 | بازدید: 451841 | سرویس: صنایع دستی | ©
پست الکترونیک
چاپ

معاون صنایع دستی با تاکید بر اینکه امکان تمدید روزهای نمایشگاه صنایع دستی وجود ندارد، گفت: کیفیت نمایشگاه صنایع دستی نسبت به سالهای گذشته به مراتب افزایش یافته و بازدیدکنندگان هم علاوه بر بازدید به خرید صنایع دستی مورد علاقه خود می‌پردازند.

به گزارش میراث ما به نقل از ایسنا،بهمن نامور مطلق در سومین روز از بیست وششمین نمایشگاه ملی و پنجمین نمایشگاه بین المللی صنایع دستی که در مصلی تهران برپاست، گفت: در صورت موافقت مسئولین مصلی، ساعت بازدید از این نمایشگاه تا ساعت 22 شب تمدید می شود.

وی با اشاره با استقبال بی سابقه مردم از نمایشگاه صنایع دستی تصریح کرد: امروز 7 خرداد ماه، نمایشگاه صنایع دستی تا ساعت 22 میزبان علاقه‌مندان است و با توجه به این حجم استقبال با موافقت مسئولین مصلی، این آمادگی وجود دارد که ساعت بازدید از نمایشگاه در روزهای دیگر هم تا ساعت 22 تمدید شود.

نامورمطلق با تاکید بر اینکه امکان تمدید روزهای نمایشگاه وجود ندارد، یادآور شد: کیفیت نمایشگاه صنایع دستی نسبت به سالهای گذشته به مراتب افزایش یافته و بازدیدکنندگان هم در عین بازدید به خرید صنایع دستی مورد علاقه خود می پردازند.

معاون صنایع دستی در بخش دیگری از اظهاراتش مطرح کرد: ما برنامه‌های کوتاه مدت، میان مدت و بلندمدت برای توسعه و رشد صنایع دستی در نظر داریم، در حال حاضر 260 هزار نفر هنرمند و صنعتگر صنایع دستی به طور مستقیم تحت پوشش معاونت صنایع دستی هستند و ما در نظر داریم این تعداد را به یک میلیون نفر برسانیم.

وی همچنین به حمایت و پشتیبانی از کارگاههای تولید کننده صنایع دستی اشاره کرد و گفت: در دو سال گذشته به اندازه تمامی 10 سال گذشته تسهیلات در اختیار هنرمندان، صنعتگران و صاحبان کارگاههای صنایع دستی قرار گرفته است.

نامورمطلق در پایان گفت: دگرگونی در طراحی صنایع دستی یکی دیگر از برنامه‌های مهم ما در این حوزه است چراکه بخشی از صنایع دستی نیازهای جامعه امروز و جوانان را تامین نمی‌کند و ما باید به تولید آثاری بپردازیم که پاسخگوی نیازهای انسانی امروزی باشد.


----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1