اخبار پیشنهادی


پنج شنبه 95/11/21 | ساعت: 01:16 | کد خبر: 6317 | بازدید: 454379 | سرویس: صنایع دستی | ©
پست الکترونیک
چاپ

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور با حضور در دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته گفت: باید از المان ها و عناصر صنایع دستی در ساخت هتل ها و مراکز گردشگری استفاده شود.

به گزارش میراث ما به نقل از ایرنا، بهمن نامور مطلق روز چهارشنبه، ضمن بازدید از سالن های 38 ، 31 و خلیج فارس دهمین نمایشگاه گردشگری و صنایع وابسته، از غرفه گروه هتل های بین المللی لاله نیز دیدن کرد.

وی همچنین ضمن بازدید از غرفه گروه هتل های بین المللی کوثر، از غرفه گروه تجاری راما نیز دیدن کرد و با روند اجرای کار این گروه اشنا شد.نامور مطلق همچنین در غرفه گروه هتل های کوثردر جریان ساخت پروژه عظیم هتل بین المللی پنج ستاره امام رضا(ع) قرار گرفت.

معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی کشور در این بازدید بر لزوم استفاده از المان ها، عناصر صنایع دستی و ابزار صنایع دستی در طراحی داخلی، چیدمان مبلمان و فضای درونی هتل ها تاکید کرد.وی در بازدید از غرفه هتل های مختلف در این نمایشگاه در جریان روند چیدمان و دکوراسیون داخلی آنها قرار گرفت و در جهت کاربرد بیشتر صنایع دستی پیشنهاداتی نیز ارائه داد.

نامور مطلق گفت: استفاده از آثار صنایع دستی و محصولات مختلف صنایع دستی در ساخت هتل ها در بخش های مختلف فضا سازی، دکوراسیون داخلی و حتی مبلمان آنها پیوند هرچه بیشتر بین صنایع دستی و گردشگری را در پی دارد و این مهم محلی بسیار مناسب در جهت پیشبرد اقتصاد مقاومتی و ارز آوری برای کشور است.

دهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته از ١٨ تا ٢١ بهمن ماه در محل نمایشگاههای بین المللی تهران برگزاری می شود.----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1