اخبار پیشنهادی


سه شنبه 94/02/22 | ساعت: 02:56 | کد خبر: 5884 | بازدید: 453213 | سرویس: عمومی | ©
پست الکترونیک
چاپ

نماینده مردم رشت در مجلس گفت: یکی از ضعف‌های مهم در سازمان میراث فرهنگی این‌ است که بر اساس سیاست خاص دولت‌ها ریاست این سازمان تخصصی نیست و کسی که از همه جا رانده شده است را به ریاست آنجا می‌گمارند.

به گزارش میراث ما به نقل از خبرگزاری فارس، جبار کوچکی‌نژاد درباره تصویب طرح  تشکیل وزارتخانه میراث فرهنگی گفت: سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری یکی از سازمان‌های مهم کشور است که با توجه به تنوع آب و هوایی و طبیعت زیبای کشورمان گردشگری برای ما بسیار مهم است ولی متاسفانه سرانه دریافتی کشور از گردشگری پایین است.

نماینده مردم رشت در مجلس افزود: یکی از ضعف‌های مهم در این سازمان این‌ است که بر اساس سیاست خاص دولت‌ها ریاست این سازمان تخصصی نیست بنابراین همیشه مشکل دارد و در همین دولت کنونی این سازمان 2 مدیر عوض کرده است.

وی ادامه داد: کسی را که از همه ما رانده و مانده است را می‌گذارند رئیس سازمان میراث فرهنگی و همین امر باعث می‌شود تا ماندگاری مدیریت بسیار پایین بیاید و این سازمان رشد چندانی نکند و مسئولانش هم پاسخگو نباشند.

کوچکی‌نژاد ابراز امیدواری کرد که با تشکیل این وزارتخانه ضعف‌های موجود در سازمان میراث فرهنگی از بین برود.----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1