اخبار پیشنهادی


جمعه 93/01/15 | ساعت: 04:27 | کد خبر: 5024 | بازدید: 452175 | سرویس: گردشگری | ©
پست الکترونیک
چاپ

همزمان با به پایان رسیدن سفر های نوروزی، با حضور رئیس سازمان میراث فرهنگی و رئیس ستاد مرکزی هماهنگی خدمات سفر از تلاش های نمایندگان عضو ستاد تقدیر شد.

به گزارش میراث ما؛ ظهر امروز(جمعه 15 فرودین ماه) در سالن خلیج فارس معاونت گردشگری با حضور مسعود سلطانی فر و مرتضی رحمانی موحد،از تلاش ها و فعالیت های اعضای ستاد هماهنگی خدمات سفر که در تمام تعطیلات مشغول به کار بودند و به مسافران و گردشگران خدمات ارائه می دادند، تقدیرشد.

در این نشست مرتضی رحمانی موحد با بیان اینکه حضور تمام وقت اعضا و تلاش ایشان نشان از همکاری حداکثری دستگاه ها دارد گفت: با تجمیع امکانات دستگاه های ذیربط توانستیم خدمات خوب و نوروزی خاطره انگیز و شادی آور برای هموطنان رقم بزنیم.

وی ادامه داد: در بازدید ها و سفر های انجام شده خود ،شادمانی و میزان رضایت مردم از ارائه خدمات را به عینه دیدم و این رضایت حاکی از تلاش های حداکثری دست اندرکاران سفر است که خوشبختانه از سوی مردم درک شده و به نتیجه رسیده است.

معاون گردشگری کشور گفت: با توجه به دائمی بودن این ستاد قصد داریم دیگر ارگان های مسئول و دخیل در امر سفر را نیز به عضویت ستاد درآوریم و با برگزاری جلسات و نشست های کارشناسی مشکلات را برای نوروز آینده کمتر کنیم.

او به آمار بیش از 36 هزار بازدید از مراکز مختلف از جمله هتل ها، رستوران ها و مراکز اقامتی اشاره کرد و گفت: با کنترل بیشتر مراکز خدماتی می توان میزان تخلف در کشور را کاهش داد.

رحمانی موحد همچنین توضیح داد:با تدوین آیین نامه ها و قوانین مرتبط با موضوع سفر می توان به سفر و گردشگری در کشور با تامل و دقت بیشتری نگریست و سفر را به یک فرصت جدی برای انسجام و همبستگی ملی تبدیل کرد.

او در پایان با پیشنهاد برگزاری جلسات کارشناسان اعضای ستاد گفت: از آن جا که ستاد خدمات سفر دائمی است کارشناسان هریک از دستگاه ها می توانند با یکدیگر بحث و گفت و گو کنند و نظرات و ایده های خود را برای تصویب به مسئولان ستاد ارائه کنند.

یادآور می شود، در این نشست از نمایندگان وزارت راه وشهر سازی، بهداشت و درمان، جمعیت هلال احمر و سازمان امداد و نجات، سازمان هواشناسی، صداو سیما، امداد خودرو،آموزش و پرورش،شرکت فرودگاه ها، سازمان تعزیرات حکومتی، وزرات کشور، سازمان راهداری و... تقدیر شد.----------------
تمامی حقوق برای میراث ما محفوظ وانتشار مطالب با ذکر منبع بلامانع است

اعلام دیدگاه در مورد این خبر

تنها نظراتی که با حروف فارسی نوشته می شوند قابلیت انتشار خواهند داشت.


کد امنیتی
تازه سازی

حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1