اخبار پیشنهادی

سرویس میراث فرهنگی

در پی رأی دادگاه استیناف به نفع ملت ایران در پرونده اشیای تاریخی متعلق به بیش از 3 هزار سال پیش نمایندگان مجلس شورای اسلامی از سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قدردانی کردند.
Arm Miras
عمارت نواب یزد به عنوان یکی از نمونه های کمیاب و ویژه ی تاریخی شهر یزد این روزها احوالی ناخوش و مشابه وضعیت خانه ی ظهیرالاسلام تهران را دارد. عمارتی که می بایست فرصتی برای گردشگری و نمو فرهنگ و تاریخ کهن ایران زمین باشد، امروز مأمن آسیب های اجتماعی و خلوتی برای معتادین و پناه جویان رانده شده از اجتماع گردیده است.
Navab Smal
آئین بازگشایی مرکز اسناد و کتابخانه میراث فرهنگی کشور امروز با حضور سلطانی فر رئیس سازمان میراث فرهنگی، صالحی امیری رئیس کتابخانه ملی و جمعی از چهره های فرهیخته ی عرصه ی پژوهش و میراث فرهنگی در حالی شکل گرفت که همچون دیگر مراسم های این روزهای سازمان میراث فرهنگی سراسر همه نقد گذشته بود و آرزو برای آینده.
Markaz Asnad
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی در حاشیه ی نشست خبری تشریح عملکرد ستاد هماهنگی خدمات سفر با انتقاد از سرعت رسیدگی به آثار و اماکن تاریخی تصریح کرد با این سرعت، رسیدگی به آثار و اماکن تاریخی قرن ها بطول خواهد انجامید.
Soltanifar1
معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری با بیان اینکه فردوسی حق بزرگی بر گردن ایرانیان و فارسی زبانان دارد گفت: باید مراسمی در شان نام و شخصیت این حکیم فرزانه و شاعر بلند آوازه ایران زمین برگزار کرد؛ بر همین اساس مراسم بزرگداشت روز ملی فردوسی در 25 اردیبهشت ماه امسال با شکوه تر از هر سال برگزار خواهد شد.
Soltanifar
حقوق برای پایگاه خبری میراث ما محفوظ و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلامانع است.
طراحی و پشتیبانی:  گروه تکاپو  Favicon1